Viber instalace

Viber je populární mobilní aplikace pro komunikaci, která umožňuje uživatelům volat, posílat zprávy a multimediální soubory zdarma. Pokud si přejete nainstalovat a začít používat Viber, následujte tyto kroky.

Stáhněte si viber

Prvním krokem je stáhnout si aplikaci Viber na svůj mobilní zařízení. Můžete to udělat přes oficiální obchod s aplikacemi na vašem zařízení, například App Store pro zařízení Apple nebo Google Play Store pro zařízení Android. Stačí vyhledat „Viber“ a kliknout na tlačítko ke stažení. Aplikace je zdarma ke stažení.

Instalace

Po stažení aplikace klepněte na ikonu Viber v menu aplikací. Spusťte aplikaci a postupujte podle pokynů na obrazovce k dokončení instalace. Obvykle budete požádáni, abyste souhlasili se podmínkami použití a udělili potřebná oprávnění aplikaci.

Vytvoření účtu

Po dokončení instalace budete vyzváni, abyste se přihlásili nebo vytvořili nový účet. Můžete se přihlásit pomocí telefonního čísla a ověřit ho pomocí zaslaného kódu. Pokud nemáte účet, můžete si vytvořit nový pomocí svého telefonního čísla. Po ověření budete moci nastavit svůj profil a začít komunikovat se svými kontakty.

Komunikace s kontakty

Po vytvoření účtu můžete začít přidávat kontakty a komunikovat s nimi. Viber vám umožní volat, posílat textové zprávy, fotografie, videa a další soubory. Můžete také vytvořit skupinové konverzace a volat zdarma dalším uživatelům Viberu.

Další funkce

Viber nabízí také další užitečné funkce, jako je volání na pevné linky a mobilní čísla mimo síť Viber, sdílení polohy, posílání různých druhů souborů a dokonce i možnost vytvářet oblíbené a ukládat zprávy.

1. Je Viber zdarma ke stažení?

Ano, Viber je zdarma ke stažení a používání. Stačí si stáhnout aplikaci z oficiálního obchodu s aplikacemi na vašem zařízení.

2. Jaký druh účtu potřebuji pro používání Viberu?

Pro používání Viberu potřebujete vytvořit účet. Můžete se přihlásit pomocí telefonního čísla a ověřit ho pomocí zaslaného kódu, nebo si vytvořit nový účet.

3. Mohu komunikovat s uživateli mimo Viber?

Ano, Viber umožňuje komunikaci s uživateli mimo svou síť. Můžete volat na pevné linky a mobilní čísla, sdílet polohu a posílat různé druhy souborů.

4. Jak vytvořím skupinovou konverzaci na Viberu?

Abyste vytvořili skupinovou konverzaci na Viberu, otevřete aplikaci, klepněte na tlačítko vytvoření nové konverzace a zvolte možnost „Skupina“. Přidejte účastníky a začněte konverzaci.

Viz také:

Photo of author

Romi

Napsat komentář